BMW 1 Serie
116i | Sportleder | Sportstuur | PDC A | Navi | NAP
Direct kopen, basisprijs: € 6.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.745,-
LEASEPRIJS: € 111,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.349,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 116i | Sportleder | Sportstuur | PDC A | Navi | NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 mei 2011 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 153.351 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 80-RGS-1 |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Gewicht: | 1.230 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.755 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Infotainment
- Radio cd speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel